درباره ما

 

گروه تولیدی صامت تک خزر با هدف ایرانی کردن دانش تولید اسانسهای طبیعی خوراکی و فرهنگ سازی استفاده از محصولات بهداشتی یکبار مصرف در سال 1382 در شهر صنعتی رشت پایه گذاری شد و در سال 1384 فعالیت خود را در زمینه تولید ساشه های بهداشتی یکبار مصرف با پروانه ساخت از وزارت بهداشت، گواهینامه استاندارد خوداظهاری و همچنین گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 از DQS آلمان آغاز نمود. هدف گروه تولیدی صامت تک خزر تولید محصولاتی با کیفیت بالا با به روز کردن مداوم سیستم تولید و ماشین آلات می باشد که این مهم از طریق به خدمت گرفتن تکنیک های روز، ما را قادر ساخته تا کیفیت محصولات خود را تضمین نماییم و رضایت مشتریان خود را با در نظر گرفتن ویژگی ها و نیازمندی آنها تامین نماییم.

هم اکنون گروه تولیدی صامت تک خزر که محصولات آن با نام آشنای نیوساد تولید می شود در تمامی استان ها نماینده و عامل توزیع فعال دارد. شایان ذکر است نیوساد یک کلمه فارسی به معنی بی زوال و فنا ناپذیر می باشد.

واحد R & D گروه تولیدی صامت تک خزر با توجه به امکانات گسترده تحقیقاتی و فنی خود در زمینه تولید محصولات آرایشی و بهداشتی با پایه طبیعی و عدم استفاده از نگهدارنده های پارابنی در خدمت مصرف کنندگان محترم می باشد.

 

افتخارات ما:

1385- آزمایشگاه نمونه همکار غیر دولتی استان گیلان

1389- واحد نمونه صنعتی سازمان صنایع و معادن استان گیلان

1389- واحد نمونه و تولید کننده برتر استاندارد

1392- واحد نمونه صنعتی سازمان صنعت و معدن و تجارت 

1393- دریافت تندیس برند برتر در سومین همایش برند برتر، کیفیت برتر

1393- دریافت نشان رضایت مندی مشتری در اجلاس رضایت مندی مشتری

1393- واحد نمونه صنعتی سازمان صنعت و معدن و تجارت

1393- کارآفرین برتر ملی

1394- دریافت تندیس برند برتر

1395- اولین واحد تولیدی دانش بنیان آرایشی بهداشتی استان گیلان

1395- برند برتر استان گیلان